Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Düzcem ve Düzcelimle 52 haftalık hasbihal " Yazısına...
Celal Hocam hatırlıyor musunuz Azerbaycan'da İlahiyat Fakültesinde dersimize girerken, derste hep milli-manevi ruhun vatanı, milleti korumada en önemli unsur olduğunu söylemiştiniz. Bu toprakları Rusun hegemonyasından Kafkas İslam Ordusu'nun kurtardığını, Osmanlı Padişahı'nın Nuri Paşa'yı Bakü'ye göndererek burada bir hutbe irad ettiği ve bundan sonra burayı korumanın BİZİM BORCUMUZ olduğunu anlatmıştınız. Çok şükür şu an Azerbaycan şu an özgür, insanlar özgür, fikirler özgür. Sizin bu telkinler, çağırışlar ve tavsiyeler aramızda çok konuşulmakta, aslında gençliğin en önemli eksikliğinin vatana-millete sadık kalma ve onu koruma yönünde dini ve tarihi bilginin olduğunu düşünüyoruz. Saygılar hocam. Sütunlarınızı, köşelerinizi birikiminizle donatmaya devam ederek dua almaya devam diyorum..
Azad Bakü - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,92

  " Düzcem ve Düzcelimle 52 haftalık hasbihal " Yazısına...
"Kendilerine yardımcı olduğumuzda, problemlerinin çözümü gerçekleştiğinde, halkımın duyduğu o memnuniyet ve mutluluk tezahürleri, bugün bile benim gözümün önüne getirip, haz aldığım en güzel manzaralardır." Yazınızdan aldığım bu cümleye bizzat şahit olmuş biri olarak, insanların karşılaştıkları sıkıntıları en kısa zamanda çözüme kavuşturduğunuzu çok iyi bilen birisi olarak Sn. Hocam size hep şükran ve minnettarlık duygusunu taşıyacağız. Her zaman söylemişimdir kendi kendime, ileride inşallah Yüce Rabbim bana ömür ve de biraz da genişlik verirse, ilk yapacağım iş; sıkıntısı olan insanlarımın problemlerini çözüme kavuşturmak ve bundan da çok büyük zevk duyuyor olacağım.
Ali - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,62

  " “Eleştiri değil, düpedüz baltalama” " Haberine...
Bu açıklamayı Şinasi bey'mi yapmış bıravo yani.tam bir avukat dili kullanmış hanide.
Hasan - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,93

  " Düzceli soruyor: Ne olacak bu Şakuç köprüsü ya? " Yazısına...
Küçüksu köprüsüne yapan uzman mimarlar, yağmurlu bir günde köprünün üstüne dizilmeli ve yağmur suları köprüden kayboluncaya kadar bekletilmelidirler. hangi deha, hangi uzman, köprüde biriken suların tahliyesini düşünmez. VE DE BELEDİYE YA DA KONTROLLER VE TESLİMATI ALANLAR bu yağmur sularını görmezler.
ibrahim öz - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,12

  " 65 yaş üstüne sınırlama tepki topladı " Haberine...
AudiA8 in parasi nasil cikacakti ya?
Gokhan - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,78

  " Hem üniversiteye, hem Vekillere sert eleştiri! " Haberine...
il başkanımız il genel meclisimiz iş yerleri için adımlar attı diyor.bu adımlar hala bitmedimi,adımlarımızı sıklaştıralım,iş merkezleri yok oluyor.kurtaralım.bunlar hepimizin vergileri ile yaplınan yatırımlardır..,biraz daha beklenirse iş merkezi diye bir şey olmayacak.İŞYERLERİNİ lutfen kurtaralım.bazı millet vekillerimiz seçimlerde adaylıklarını düşünüyorlar,lutfen bu işyerleri ve düzce içinde düşünmeye vakit ayırsınlar.saygılar
ts. - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,57

  " 65 yaş üstüne sınırlama tepki topladı " Haberine...
Bir gunde on bes defa otobuse binerseniz olacagi buydu.bir durak arasi mesafeye bile otobuslerle gidiyosunuz.cıvıgını cikarmasaydiniz sizde.belediyeyi tebrik ediyorum
belediye hakli - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,50

  " Düzcem ve Düzcelimle 52 haftalık hasbihal " Yazısına...
Hocam, Muslihiddin Efendiler, Tokadî Hayreddin'ler, Yığılca'da medfun Köse Hoca'lar, Yusuf Suat Efendiler, Müderris İsmail Efendi'ler, Atıf Hoca'lar, isimlerini yeni öğrendiğim merhum Bedrettin Maradit, Hatip Yaşar Özveren Beyefendiler, hayır hizmetleriyle ünlü Hacı Mustafa Bitemir, Necdet Karan, Ömer Seyfettin, İsmail Öner, Hafız Şakir Hoca'lar ve isimleri zikredilen merhum nice müderris, müerrih ve muallimler Düzce'mizin maneviyatına güç katmışlar! Rabbime şükrediyorum. Bu memleketin her karışında böyle insanların izi, eseri saklı. Onlar yaşatmak için, bizi yaşatmak için kendi yaşamlarından vazgeçmişler, hayatlarını evlâd-ı fatihânın, bizlerin ömrüne tebdil etmişler; gerek eserleriyle, gerek örnek yaşamlarıyla gerekse de türlü hizmetleriyle. Onlar bu dünyadan ayrıldılar amma mezar topraklarından insan(lık)lar yetişmeye başladı. Onlara ne mutlu! Yüzleri ak, gönülleri pâk. Rabbim rahmetiyle muamele eylesin.
Ankara'lı Öğrenci - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,57

  " Düzcem ve Düzcelimle 52 haftalık hasbihal " Yazısına...
SAYGIDEĞER HOCAM, YAZINIZI DUYGUDOLU SÖZLER VE YAŞADIĞINIZ ANILARI TEK TEK SAYARAK ANLATMIŞ VE DÜZCE'Yİ GÖRMEYEN VE BİLMEYENLER İÇİN ADETA ORADA YATAN CEDDİMİZİ, MERHUM BÜYÜKLERİMİZİ YAZINIZDA ZİYARET ETTİRMİŞ GİBİ OLDUNUZ. DÜZCE'DE OLDUĞU GİBİ, DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA AT KOŞTURAN, KILIÇ SALLAYAN AMA BU DÜNYADAN GARİP GİDEN CEDDİMİZ, ASLINDA EN BÜYÜK ZENGİNLİĞE SAHİP OLMUŞLARDIR. ZİRA, CENETİ ELDE ETME UĞRUNDA CANLARINI, MALLARINI, EVLATLARINI FEDA ETMİŞLERDİR. VE BU ECDADIN TORUNLARI ŞU AN KOLAY ULAŞILAMAYACAK BÖLGELERE; FİLİSTİN'E, ARAKAN'A, MYANMAR'A, DOĞU TÜRKİSTAN'A, SOMALİ'YE, IRAK, AFGANİSTAN, AZERBAYCAN, SURİYE, BALKANLAR, ORTA ASYA ve s. HER YERE MADDÎ, CİSMANİ VE KELAMÎ OLARAK ULAŞIYORLAR. BU, BİR NEVİ YENİ TÜRKİYE'NİN, EVLAD-I OSMANİYYE'NİN YENİDEN DİRÇELİŞİ, AYAK SESLERİDİR. BİZİ DİNİMİZE, MİLLETİMİZE, VATANIMIZA BAĞLAYAN ANA UNSUR DA BUDUR. EVLATLARIMIZI BU YÖNDE YETİŞTİRMEYE GAYRET EDECEĞİZ SAYIN HOCAM.
Raşit ALİOĞLU - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,98

  " Düzcem ve Düzcelimle 52 haftalık hasbihal " Yazısına...
Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda, Şüheda fışkıracak toprağı sıksan, şüheda, Canı, cânânı, bütün varlığıımı alsın da Hüdâ, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüdâ." Hocam, bu topraklarda tutunabilmemizin en önemli bağlarından biri, Kur'an şairi Mehmet Akif Ersoy'un, yani aziz milletimizin destansı manifestosu İstiklal Marşımızdır. Dizelerinizde Milli Marşımızı bir daha milli-manevî duygumla gözleri yaşararak ve seher vakti pencereden güzel Ankara'mızı seyrederek ve de Rabbime de şükrederek okudum, tekrar okudum, tekrar okudum. Bu topraklarda kanlarını akıtmış, canlarını vermiş şühedânın hâlâ izlerini, suretlerini, sîretlerini görmekteyiz. Ülkemiz tekrar o güçlü, parlak günlerine geri dönüyor, dünyaya nâm salmaya başlıyor diye düşünüyorum Sn. Hocam.
Ruşen Ali - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,63

  " Düzcem ve Düzcelimle 52 haftalık hasbihal " Yazısına...
Saygıdeğer Hocam, siz mermınızı, duygularınızı, bilgilerinizi bu sütunda anarken, biz sizi dikkatle takip etmekteyiz. Unutmayın, okuyucularınız her bölgeden vardır. İstanbul'dan, Bursa'dan, Ankara'dan, Konya'dan. Konya'dan öğrenciler var Murat SEFEROV, Sefer SEFEROV, Azad DEDEYEV, Esra AHISKALI, Cahangir AHISKALI ve s. bu satırları dikkatle okumakta ve her satırından bir mana çıkartmaya çalışmaktadırlar. Velhasıl, Düzce ili sizin gibi insanlarla daha da anlam kazandı, deyim yerindeyse "Ulaşılabilen" Milletvekili ile buluştu. Bu, sizin halkı ne denli sevdiğinizi gösterir. Bunun karşılığında elbette ki, halkımızın teveccühleri neticesini vermektedir. Rabbim, davanızda, hizmet ve ta'lîm çabalarınızda sizi daima başarılı kılsın. Sizinle Konya'ya geldiğinizde görüşmek ve evimize davet etmekten mutluluk duyarız hocam. Saygılarla, AHISKALI ÖĞRENCİLER GRUBU.
AhıskalıGrup - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,54

  " Yeni bir dönem başlarken " Yazısına...
Sayın Hocam, yazınız güzel olmuş. Kaleminize ve yüreğinize sağlı. Hatırlarsanız, bu yeni sistem daha yeni kanunlaşınca CHP, Kanun'un bazı hükümlerinin iptali ve yürürlüğünün durdurulması istemiyle Anayasa Mahkemesinde dava açmış, sonuçta Yüksek Mahkeme, iptal istemlerini reddetmişti. Ülkem için faydalı olan ne var ise, mutlaka onun iptali için başvuruda bulunan, hatta utanmasalar Lahey'deki Uluslararası Mahkeme'ye bile şikayet ederler güzel Türkiyemizi.
Öğrenciniz - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,64

  " Yeni bir dönem başlarken " Yazısına...
Hocam, devletimiz tarafından gerçekleştirilen bir dizi reform sonucunda, eğitim sisteminin daha modern ve daha özgürlükçü bir yapıya kavuştu ve böylece hangi dine mensup olduğuna, hangi dili konuştuğuna bakılmaksızın çocuklarımız, değerlerinden ayrılmayarak eşit ve özgür eğitim haklarına sahip oldular. Bu aynı zamanda Avrupa ülkelerine de birer örnek teşkil eder. Hayırlı olsun hepimize.
Takipçi - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,51

  " Nüfustan kaliteli hizmet " Haberine...
Avrupa standartları üzerinde hizmet biraz abartı olmuş gibi.. Oysa ki olması gereken ve planda olan yapılıyor. Bu düzen ve tertip yeni kimlik kartı projesinin bir safhasıdır. Standart üstü yönetim sunumda sıfır hatayı hedefleyerek sunum yapmaktır.. Umarım bunu hizmet alt yapısını da iyileştirerek başarmış olur sayın Müdürüm..Bu sayede sunum bankodada vatandaşa ve kurumlara yansır inşallah..
Standart - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,71

  " Günün Kişisi: Ahmet Nuri Oğuz " Haberine...
Bundan önceki yönetimden bizi kurtardığı için sağ olsun..
Vatandaş - 19.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,72

  " Nüfustan kaliteli hizmet " Haberine...
keşke gecmişteki hizmetle şimdiki hizmetin farkını gösteren yazı veya resimle genclere tanıtılsa 1978 de babam bakkala sıgara almak icin beni tekele gönderdi hesap kuyruğunda cile ordan para yatırırken cile tanıdık yoksa tekeldeki küflü sıgaraları verirler oda ayrı dert yetmiyormuş gibi memurların agrasif hareketleri sanki para veren deyil para alan muamelesi gördük memur ve halk ilişkisini iyi ayırmak lazım haklı olmak sertleşme anlamına gelmez hoşgörü icinde problemi çözmek gerekir
aydınpınar - 18.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,83

  " Hem üniversiteye, hem Vekillere sert eleştiri! " Haberine...
Kim demiş,kim ne yapmış bunlar artık geride kaldı.Hiç olmazsa bundan sonra bu işmerkezleri tarla haline gelmeden,yıkılmadan ,yok olmadan sahip çıkalım,kurtaralım bunlarTÜRK milleninin malıdır.Bunlar düzcenin,Türkiyenin ayıbıdır.Lütfen yekililer.düzceliler,mallarımıza sahip çıkalım, saygılar,
türkiyeli - 18.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,31

  " Yeni bir dönem başlarken " Yazısına...
Saygıdeğer Hocam! Kaleme almış olduğunuz yazınızdan dolayı öncelikle kutluyorum sizleri. Zümer Suresinin güzide ayetiyle yazınızı süsleyerek konuya Rabbanî açıdan pencere açmanız yazınızı daha da cezbedici hale getirmiş. Yeni eğitim ve öğretim yılında ilkokul (4), ortaokul (4) ve lise (4) sene olmakla toplam 12 sene zorunlu eğitimin getirdiği avantajları anlatmışsınız, fakat bir hususa dikkat çekmek istiyorum. Özellikle, bahsetmiş olduğunuz "Fatih Projesi" kapsamında çocuklarımızın -mevcut hükumet döneminden önce kaldırılan- İmam-Hatip Okullarına ne denli çok rağbet gösterdiklerini gözlerimizle görmemiz mümkün. Devletimizin getirdiği 4+4+4 sisteminin yavrularımızın daha erkek okula başlayıp küçük yaşta eğitimle, daha da önemlisi din eğitimiyle tanışması memleketimizi sevince boğduğu kanaatindeyim. Her ne kadar bazı itirazlar olsa bile, bu sistemin faydasını yeni verilerini önümüzdeki senelerde daha iyi müşahede edeceğiz. Saygılar.
RÜSTEM ALİOĞLU - 18.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,44

  " Yeni bir dönem başlarken " Yazısına...
Sevgili Hocam, ağabeyim hep anlatırdı: Hocamız, derslerinde zaman zaman şunu söylerdi: "OĞLUM, ÇOCUKLARINIZI NE ŞARTLARDA OLURSANIZ OLUN MUTLAKA OKUTUNUZ, ZİRA ONLAR MEMLEKETİNİZİ DİK TUTAN BİRER ÇINARLARI OLACAKTIRLAR". diye. Şimdi çocuklarımızı okutmanın telaşı ve sevinci içindeyiz Sayın Hocam. Çocuğum Kur'an Kursuna gidiyor ve babasının (benim) yanlışlarımı yakalamaya başladı. Bu beni öylesine mutlu ediyor ki! Okumanın, bilginin insan üzerindeki değişim ve olumlu etkisini çocuğumda görüyorum.
RAŞİT ALİOĞLU - 18.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,69

  " Yeni bir dönem başlarken " Yazısına...
Sayin hocam,yeni ogretim yili ogretim yili hayirli olsun.Yeni Turkiye insaallah bir Cihan Devleti olarak cikar butun dunyanin huzuruna.Saygilarimla
Sozun ozu - 17.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,32

  " Hem üniversiteye, hem Vekillere sert eleştiri! " Haberine...
sayın kaşıkoğlu 200 adet işyerimizde işlem olmadığını belirtiyor,bu rakkam gerşek değildir,bunda bir karışıklık var.yalnızca 143 a ve b blokda 272 adet işyeri boşdur.buna dikkat çekmek istedim,işyerlerinin tamamı boş ve kurtarılacak günleri bekliyor.inşallah bu mutlu günleri hep beraber görürüz. İNŞALLAH YETKİLİLER BU SESLERİ DUYARLAR
konut sakini - 17.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,58

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
kusurabakmayın da bizi başörtüyle okutmayan okulun kapısından içerisokmayan devlet vardı önceden niye kimsenin gıkıçıkmadı şimdi devletimiz bize sahip çıkıyor bu neden zorunuza gidiyor siz raha rahat üniversite okurken bizler evdea ğladıkhergün...bugünleride unutmayın
ayşe-gebze - 17.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,75

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8