Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " “AKP Düzce’yi yönetemez” " Haberine...
İşçi partisi başkanının tebrik edıyorum yenılen güreşçi doymazmış seninki yenilgi değil aslında yıllardan ve asırlardan beri hezimet hocam artık doğru yolu bul bak yaşadığın kadar daha yaşayabıleceğin meçhul bu yaştan sonra doğru yolu bulmanı yüce mevlamdan diliyorum gel sende katıl ak parti saflarına sende biliyorsunki ak partinin bütün icraatları ezılen kesımlere hıtap edıyor aslında senın partınde bunu ıstemıyormuydu .?
Tebrikler başkan - 09.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,26

  " Kimin aklına gelirdi? " Yazısına...
Beş tane yetmez
Düzceli - 09.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,97

  " İGM İLK TOPLANTISINI YAPTI " Haberine...
Vahim ve komik durum.düzceli olmayandan düzce igm başkanı seçildi.düzceye düzceli olmayan igm başkanı vahim ve komik.uzaktan kumandalı... igm başkanı düzceye fayda vermez. metin kaşıkoğlu... gizli durumlarını bileni igm başkanı seçtirdi.ya imar komisyonuna ne demeli cahit aydın.... köşe taşlarına yerleştirildi.vah ki ne vah düzcem ne hallere düştü.mehmet keleş te anlaşıldı güdümlü ve diyet borcu var düzce 5-10 yıl geri gideceği kesin.vekiller mecliste olumsuz davranışları ile nam saldı vekiller hiç bir iş yapmıyor düzcenin adını hep kötü tanıtıyorlar vah ki vah düzceme yandık marmara çırası gibi.gitti 5-10 yıl daha kazanan düzce değil ....yazık.. Allah.... hidayet versin . ,özür dilerim ama hıyar gördükmü tuzu alıp peşinden koşturuyoruz.düzceyi kalkındıracak bir durum göremiyoruz çok yazık
salim baş - 09.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,67

  " Hamam “Üstü” Ziyaret… " Yazısına...
SAYIN ÖZ DÜZCELİ SİZE YAKINDA CEVAP VERECEĞİMDEN EMİN OLABİLİRSİNİZ. SİZ ÖZ DÜZCELİYİZ RUMÜZU KULLANMIŞINIZ. BİZ DE "ÖNCE DÜZCE "GERİSİ TEFERUAT DİYORUZ EFENDİM..
HARUN CAN ŞERBETÇİ - 09.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,46

  " Kimin aklına gelirdi? " Yazısına...
Allah aşkına KAŞIKOĞLU'nun hangi yaptığı iş doğruda KELEŞ'in enerjisini doğru yöne kaydıracak.Adam kendi listesini yaptı İl Genel meclis üyelerini belirledi yetmedi içlerindeki seçimlere mudahale etti... Meclis başkanı ve yardımcıları seçtirdi.Düzce de iş yapacak Düzce ve İlçelerinde adam yok muydu.Millet vekilleri bence koltuğu bıraksın KAŞIKOĞLUNA teslim etsin.Ama KELEŞ'i asla kullanamaz çok yakındır aralarının açılması.Birilerinin Genel Merkeze Düzce'deki yaşananları anlatması şart oldu.Yoksa Düzcede bir sonraki seçim AKP nin işi zor.
Hasan - 09.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,55

  " Sitemli sözlerle veda etti " Haberine...
Başkan TOZAN kendisinden önce katlanarak gelen ve kendi 10 yıllık belediye başkanlığı dönemindede biriken 2 tirilyon 8 yüz milyar SSK,Emekli sandığı ve vergi borcu ile bırakıyorum diye açıkladı.Kendi 10 yıllık hizmetlirinden sonra sadece 800 milyardı ller Bankasına taksitli ödenen borç olduğunu söyledi.Bostancıoğlu ise Devlete kendi dönemindede ödenmeyen SSK ve Em.San.borcunu hiç söylemeden esnafa yaptığı 5.5 trilyon borç toplamını açıkladı.Birde milletin gözü önünde hazırlanmış borç listesini imzalayıp AZAP'ın acemiliğini getirip orda milletin önünde imzalattı.Ama imzalattığı yazıda borç 12.5 tirilyon geçiyordu.Bu mu çok dürüst olmak.5 yıl boyunca hizmet yapamadıkça 800 milyar olan borcu bahane etti.Gjider ayak yanlış yatırımlar yaqtı hiç birinin parasınıda ödemeden gitti.Yarın bunları ben yaptım diyecek.Adam koltuğa oturduğu gün belediye hesaplarına el koyulan bir durumla karşılaştı.Seçime girirkende evmi yok arabam yok diye duygu sömürüsü yaptı ayrılırkende olmaması doğal belediyeyide borç batağında bırakip giden birinin hesap bilmediği ortaya çıktı.Bütün kardeşlerinin evleride var onlarında çocukları vardı keşke onlara akıl danışsaydı.Olsun ama en azından başkan olmadan önceki icralık borçlarını kapattı.Bence çekilsin kenara daha fazla konuşmasın yoksa o konuştukça birileri açıklarını çıkarmaya hazırlanıyor.Sabır bir yere kadar.
Hasan - 09.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,57

  " DÜZCE SÖZ ETTİRDİ " Haberine...
KAŞIKOĞLU'nun Milletvekilliğinde ve Fevai ARSLAN'ın il başkanlığında DÜzce bircok İlçeyi kaybetti ve Düzce'de seçim kıl payı alındı.KAŞIKOĞLU KENDİNE RAKİP GÖRDÜĞÜ KELEŞ'i o gün oyunları ile ve iftiralarıyla harcadı, bugünde aynı oyunu İ.BAYRAM'a oynadı.Bence BAŞBAKAN KELEŞ'i Ankara'ya alarak ona sahip çıkacağının işaretini o günlerde verdi ve bugün seçimin Düzce'de KELEŞ'le alınacağını bildiği için aday yaptı.KELEŞ 'in varlığı İlçelerinde kazanılmasında büyük pay sahipi oldu.Metin KAŞIKOĞLU olmasaydı Düzce eminim ki KELEŞ'in ilk yılındaki gibi rekor kırardı.Bundan sonra Düzce bu gün AKP dediyse KELEŞ'e güveninden ve Başbakana olan sevgisinden kazandı.Bir sonraki seçimde bu başarıyı sağlamak isteniyorsa KAŞIKOĞLU'nun acilen alınması lazım.Çıkın sokakta bir kamu oyu yoklaması yapın eminimki herkes gitsin diyecek.Bu adam bence rahatsız.İl teşkilatını,İl Genel Meclis Üyelerini çoğunlukla belediye meclis üyelerini kendi belirledi çünkü imza yetkisi kendisindeydi.Şimdide Belediye da yapılacak görev dağılımını dizayn etmeye çalışıyormuş.Allah aşkına senmi çalışacaksın yoksa başkanmı.Bunu durduracak 3 millet vekili neyi bekliyor acaba güçlerimi yetmiyor yoksa.Yetmiyorsa halk kendine düşeni yapar ve Başbakanlığın yolunu tutar.
Hasan - 09.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,97

  " 15 yıllık başkan koltuğu devretti " Haberine...
Mutluluk resimleriniz güzel vatandaş hizmet bekliyor bakacağız nasıl ayıklayacaksın pirincin taşını
melih - 08.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,37

http://harita.duzce.bel.tr/2brehber/kentrehberi/kentbilgisistemi.html KENT REHBERİ DENEME YAYINI vardı artık oda yok. Yani basit şeyler için bile belediyenin kapısını aşındıracağız.
Veysel - 08.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,81

  " Başkan Keleş Meclis'e konuştu " Haberine...
Sayın Keleş şu imar konusu, Kent Rehberi yayınını gündeme almasını rica ediyoruz. CHP li belediyeler örnek olur umarım.Vatandaş belediyeye gelmeden e-İmarını rahatlıkla alıp değişen imar durumlarını görebiliyor.
Veysel - 08.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,55

  " DÜZCE SÖZ ETTİRDİ " Haberine...
Sayın Başbakan Sizze tveccüh olmasaydı biraz zordu. Biz sadece size oy verdik. Birileri dosyalrı havaya kaldırıp birilerini belediye başkanlığından aldılar, akabinde pişkin pişkin hiç bir şey olmamış gibi hala yola devam ediyor. Artık gereğini yaparsınız umarım.
Veysel - 08.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,27

  " Ercan, Soyer'den görevi devraldı " Haberine...
sayın başkan hayırlara vesile olur inşallah başarılar Hüseyin ALEMDAR ABB si
HÜSEYİN ALEMDAR - 08.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,02

  " Hamam “Üstü” Ziyaret… " Yazısına...
bir ilde turizmin gelişmesi ve tavan yapması için siyasilerin yerel yöneticilerin, stkların,esnafın,eğitimcilerin,basının kısacası her kesimin desteklemesi ve herkesin taşın altına elini koyması gerekmektedir.. turizmde siyasi çekişme olmaz, turizmde siyaset olmaz.. bakın diğer illere, kendi illerinin menfaatine olan önemli konularda herkes el ele vermiştir.. birde önemli olan bir konu düzcede yaşayan herkesin yaşadığı bölgeyi tanıması ve turizm potansiyllerinin farkına varıp bilmesi,gezmesi,tanıması ve tanıtması gerekiyor
murat - 08.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,05

  " Kaçak sigara operasyonu " Haberine...
düzce emniyetine teşekkürler
ali - 08.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,14

  " MECLİS BAŞKANI KİM OLACAK? " Haberine...
kaşıkoğlu kimi işaret ederse o olur
hasan hüseyin - 07.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,12

  " Hamam “Üstü” Ziyaret… " Yazısına...
Herkesin baktığı pencere farklı. Neyi görmek istersen onu görürsün. Bu yazı, ne yaparsan yap mutlaka karşı olmak gerekir mantığı ile yazılmış. Tam bir muhalefet anlayışı. Bir gazeteciye, bir yazara hiç yakışmamış. Ne diyelim. Hayırlısı olsun.
Öz Düzceli - 07.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,97

  " Bu iltifat bize değil, Başbakan’a " Haberine...
Bu işler böyle, hesap vermesi gerekenler hesap sormaya başladı. M. Keleşin hakkındaki dosyaları sebep gösterip 5 yılına malolanlar hala sahnede.
Veysel - 07.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,76

  " ...Ve Millet Kararını Verdi... " Yazısına...
Sayin hocam,sizi kutluyorum.Bu gune kadar Duzcenin sosyal tahlilini yapan,Duzcenin gecmisi ile bu gununu birbirine baglantili olarak degerlendirilmesini yapan,ne bir ilim adamina ne de bir siyasetciye raslamadik.Hele Duzcede, boyle kapsamli bir sosyolojik degerlendirme yapacak ilmi kapasite ve donanimda bir siyasetci yok zaten.Hocam kiymetinizi bilmeyenler mahcup olsun,sizi Duzce'ye cok gorenler tarih karsisinda sorumludurlar.En azindan vicdanlari hesap soracaktiir.Siz sozunuzle,ozunuzle,ustun ahlak ve efendiliginizle bu halkin gonlunde taht kurmus bir halk kahramanisiniz.Asil makam halkin gonlunde edinilen makamdir,sizi kutluyorum.
Kimsesizlerin Sahibi - 07.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,28

  " Hayırlı Olsun Sayın Başkan! " Yazısına...
Eeeee Artık laf bitti .Şimdi icraat zamanı.2 aydır vaat edilenler,okunmadan imzalanan taahhütler ve daha niye vaatlerin yerine getirilmesi için start verildi.Bakalım icraat dönemi sonunda neler yapılabilecek,neler yapılamayacak.Hep beraber göreceğiz.Gönlümüz vaad edilenlerin hepsinin yerine getirileblmesinden yana.Ancak siyasette kazanmak adına bazen de uçuk vaadler de verilebiliniyo.Ama aşırı olmamak kaydı ile.Taahhüt sahipleri yakında çıkar ortaya.Bize verilen taahhütler yerine geldi yada hiç esamesi bile yok gibilerinden.İnşaallah verilen sözler tutulur.Vaad edenler vaad edilenleri hüsrana uğratmaz.Yeni Başkanımız basından takip edebildiğimiz kadarı ile epey vaadlerde bulunmuş, mahalleli ile, STK yetkilileri ile ,Muhtarlarla bayağı bir mukavele imza atmış.İnşaallah Yerine getirir de vaad sahipleri mutlu olur,Başkan da verdiği sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşar.Yeni başkanın da söylediği gibi "artık mazereti kalmadı".Tüm belediye kendi istediği gibi teşekkül etti.Mazeret sunarsa da makul ve mantıklı olmalı,innadırıcı olmalı ki ona oy veren vatandaşı hayal kırıklığına uğratarak oy verdiğine pişman etmesin.Temnnimiz bu.Başkanın kim olduğu pek önemli değil.Önemli olan Düzce'nin kazanması,Düzce'linin kazanması.Yeni başarılar dileriz.
İshak AK - 07.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,93

  " Düzce, Düzcelilere tanıtılıyor " Haberine...
Düzce ve düzce turizmi için, bacasız sanayi olan turizm sektörü düzcenin ekonomik olarak gelişip kalkınması, istihdam yaratılması için o bölgede önem arz etmektedir. bir bölgede turizm potansiyelinin doruğa çıkması için ise önce yöre halkının bilinçlenmesi ve bu değerleri tanıması gerekmektedir... maalesef, daha güzeldere şelalesine çıkmayan,rafting yapmayan,müzeye gitmeyen birçok düzceli var bu yüzden turizm önce bölge insanının sahiplenmesi ile doruğa ulaşır. bu projeyi hazırlayanlara ve düzce için düzce turizmi için yıllardır çaba gösteren mücadele eden turizm müdürümüze bir düzceli olarak çok teşekkür ederim
zeynep - 07.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " “Altın nesiller yetiştiriyoruz” " Haberine...
hayırlı olsun emeği geçenlere teşekkürler
fahri çolak - 06.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,80

  " Haydi Keleş göster kendini " Yazısına...
Sayın yazar Mehmet Keleş in konuşulduğuna şahit olduğunuzu yazmışsınız,bende başka şekilde konuşulduğuna şahidim.Nasıl mı?mesela organize sanayindeki 200 bin liralık kapı (sonra aynı kapı 15 bin liraya yapıldı),anıt parka alınan 1,5 milyonluk hiçbir sanatsal değeri olmayan heykeller,belediye önüne konan ama hiç çalışmadan kaldırılan martılı havuz,12 metre aralıklı konan aydınlatma direkleri(onlarda kaldırıldı)hiç bir işe yaramayan filim platosu (çürümeye terk edildi).KELEŞ ÇİN MALINI ,JAPON DİYE İYİ PAZARLAMIŞ. DÜZCE YE MÜBAREK OLSUN
Fırat TOPDEMİR - 05.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%62,43

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8