Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " ESNAFDAN BAŞKAN BAYRAM'A AFİŞ " Haberine...
akp seni tekrar aday yapmadığına pişman olacak. mhp kazanacak. güle güle başkan.
orhan kılıç - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,83

  " CEMAAT YURDU OLAYI BÜYÜYOR! " Haberine...
akp seçimi kaybedeğini anlayınca bu yollara başladı. Tamamen komplo.
ömer faruk - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,59

  " Aziziyelilerden Ömer Küçük’e coşkulu karşılama " Haberine...
akp nin korkusu ÖMER KÜÇÜK gümbür gümbür geliyor.
orhan kılıç - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,42

  " TOKİ BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ " Haberine...
ulkucu kardeslerimizden biri soru sordugu zaman onu da tokatlarsiniz. Bu ulkede mhp iktidarinida gorduk. Birakin bu isleri
ali - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,57

  " Düzce İlme ve Hayra Hizmet Vakfı Ne İş Yapar? " Yazısına...
Hayır işlerini anladıkta,İLİM işi açıklanmalı.Hangi ilim?... Kaç tane fiziksel,kimyasal,farmakolojik çalışmaya bu vakıf imza atmış?bunlar da açıklanmalı.
Fırat TOPDEMİR - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,29

  " ASIL ATMAYANDAN KORK! " Yazısına...
Sayin Maradit, sizi kutliuyorum.Cok nazik ve veciz bir sekilde butun bir Duzce'nin derdini dile getirdiniz ve bir yaraya parmak bastiniz.......Korkarim her zamanki gibi minareyi calan kilifi hazirlar.Dediginiz gibi Allah milletimizi korusun.
Kamu Vicdani - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,64

  " Cemaat kavgası Düzce'ye sıçradı! " Haberine...
Sayın düzce postası vatandaş rumuzlu yorumumu bir hayli tırpanlayarak yayımlamışsınız yinede teşekkür ederim.Yanlız kesinti yaptığınız yerlerde hatalı dizilişler olmuş,kendi yazdığım yazıyı ben anlamakta güçlük çekiyorum lütfen tekrar kontrol ederseniz memnun olurum!Mesela(her yere çökmüşler KENDİ YAZIKLAR OLSUN)gibi.Yazdığım yorumu anlamsızlaştırmış.Birde banka araçlarını soyan insanlar kısmını korkunuzdanmı yoksa gerçek olmadığındanmı makasladınız teşekkür ederim.
vatandaş - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,61

  " Cemaat kavgası Düzce'ye sıçradı! " Haberine...
Ülkemizde siyasetin rengi lacivert,halk olarak kendimizi ne yoralım nede kasalım!Falanca parti iktidara gelirse her şey düzelir,bunu unutalım? Bir bakın siyasi arenaya bir parti diğerine,yada kendi parti arkadaşına HIRSIZ diyor bir bakıyorsunuz ertesi gün kolkola oluyorlar,yüzlerine bir bakın en ufak bir UTANMA emaresi yok.Öteki tarafa bir umutla dönelim diyorsunuz,bir bakıyorsunuz ,Başkan adayı batık bir iş adamı,! ALLAH AŞKINA bizim ülkemizde insan mı kalmadı,bunu da kendimize bir soralım TÜRKİYE hep böyle insanların yaşadığı bir ülke mi oldu! Yok mu DÜZCE,mizde tertemiz gençlerimiz,bir vatandaş olarak A,sından Z,sine bütün partilerden,siyasetçiler...her yere çökmüşler kendi YAZIKLAR OLSUN sahte hocalarına da,kişiliksiz şahsiyetsiz siyasetçilere de,bürokratlara da, bu VATANA ihanet eden kim varsa! YİYİN beyler YİYİN,aksırıncaya,tıksırıncaya, KADAR yiyin!ALLAH SİZLERİ İSLAH etsin!
vatandaş - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,08

  " ESNAFDAN BAŞKAN BAYRAM'A AFİŞ " Haberine...
ya bırakın bu yalakalık işlerini düzceliler kendinize gelin
ferit - 06.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,72

  " TOKİ BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ " Haberine...
sayın bayram mhp li veya chp limidi düzceyı 11 yıldır sızler yanı akp yönetmiyor mu boş işler bunlar bırakın bu yalanları ömer kücük gelecek dertler bitecek cok gördük biz böyle resimde poz verenleri
alı - 05.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,66

  " Kalıcı iş yerlerinden Göç İdaresi vazgeçti " Haberine...
Bakmadan lap atladınız oraları olacaklara manı oldunuz şimdi verıyorsunuz becerıksızlik.
vedat - 05.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,34

  " Cemaat kavgası Düzce'ye sıçradı! " Haberine...
İŞTE BUNA EYVAHHH DENİR ! neden mi ? AKP nin düzcedeki koalisyonun çözüldüyse;TÜRKİYE GENELİNDE işin hızla inişe gittiğinin işaretidir. Çünkü,rahmetli T.Özal yıllar evvel partiden iki guruba görev vermiş; Gruplardan birisine KONYA ya gidin araştırma yapın Gruplardan diğerisine de DÜZCEye gidin araştırın eğer konya ve düzce de biz konuşuluyor ve varsak :bu iş tamamdır demiş. DÜZCEDE CEMAATLER ve AKP ARASINDAKİ İTTİFAK BOZULMUŞSA SONUÇ : ABBAS ve ABBASELER YOLCU DEMEKTİR. HAYIRLISI OLSUN VATANIMIZA MİLLETİMİZE.
üskübülü öĞR.üYESİ - 05.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,78

  " AK Partililerden mangal partisi! " Haberine...
Metın Kaşıkçı, bakacaz yüksek oya sen tum duzcede bıtık adamsın başkana ıhanet edende sensın bunu tum duzcelı bılıyor bız akcakoca yılıca kaynaslı cumayerını gumusovayı unut Mehmet kelesın yanında dolaşma onuda kayıp ettırırsın 5 sene once adama ... dıyen sen deyılmısın .
gercekler - 05.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,30

  " Kaldırım terbiyesizliği! " Yazısına...
Ver kardesim plaka ver resim ver medya gücünü kullan...
ali - 04.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,53

  " Kaldırım terbiyesizliği! " Yazısına...
Sevgili Agah, İnsan davranışları yaşanmışlıkları ve çevresiyle alakalıdır.Sizlerin İlkokul (1990) yıllarınızda ki dönemlerde ev sahibim Almanya'da yaşamaktaydı.Her yaz izne gelirdi.O zamanlar konu komşu hep beraber Abant,Akçakoca,Gölyaka ve Şehir içi bizleri gezdirirdi. Trafik yüzünden adamcağız sinir küpü olurdu .En çokda sinyal vermeden dönenler ve park yerini sereserpe kullananlara çok kızar.Hele park yerinde İnsanların yüzlerine söylerdi .Söze hep arkadaş diye başlardı.İki araba koyulacak yere sen bir arabanı koydun ama diğer vatandaş ne yapacak ?Diye tartışırdı.Arabadan inince park eden arabaların birbirine yakınlık duruş mesafelerini tahminen ölçer;bir araba gelip park etse ona park kahyası gibi rehberlik yapardı.Elzem bir sorunu kaleminle dile getirdiğin için kutlarım .Sevgilerimle .KenanÖZTÜRK
Kenan ÖZTÜRK - 04.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,37

  " Azap: 30 Mart Gümüşova için milat olacak " Haberine...
Keşke 10 yıl hizmet etmiş ve bugün hala onun yaptıklarıyla propaganda yapanlar ogün oraya gelerek hem partisine hemde adayına sahip çıkan Büyük Başkan Muharrem TOZAN'dan da bahsedip bir teşekkür etseydiniz.Ona yapılan haksızlıklara rağmen dik durarak partimizi onure eden konuşmasından sonra insanların coşkusunu artıran dürüst birinin adından bile bahsedilmemesi bizi inciltmiştir.Kendini AKP li zanneden bu şahıslar 5 yıl önce neden Gümüşovada seçim çalışmasına katılmadılar hala merak ederim.Bu gün ülkemizin üzerine oynanan oyunların farkında olmasam asla sizin peşinizden gelmezdim.Dua edin Ülkemizi ve Başbakanımızı seviyoruz.Başarırsanız da benim gibi düşünenlerin sayesinde olacak kendinize pay çıkarmayın.
Hasan - 04.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,46

  " Keleş açık oto pazarını ziyaret etti " Haberine...
Sayın başkan adayımız Mehmet bey..kendi güzel ,gönlü güzel insan..bakıyorumda yeni seçim fönemine girdiğimiz şu günlerde maşallah herkesi kucaklıyor elini sıkıyorsunuz.bu yaklaşımınız tavrınız çok güzel..ancak bu vaatlerinizi dinlerken veya okurken içim burkuluyor..ya seçilirde bir beş yılımız yine heba olacak endişesini taşıyorum.sizlere buradan birşeyler yazarken bakınız ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz..bu adam beş yıl başkanlık yaptı bize... bakınız günümüze sarkan yaptıklarına diye sıralayabilmeliydim..ha ben bunları söylerken mikrofon elinizde olsa düzce.yi de geçmişte biz kurduk derdiniz eminim..ama seviyorsanız gerçekten memleketinizi daha genç insanlar,peysaj mimarları,şehir planlamacıları aday olmalıydı.medeni memleketlerdeki nelediye bşk.larının uygulamalarını halkın daha iyi şartlkarda yaşamasını sağlayacak koşulları yaratacak insanlar olmalıydı.üzülüyorum gerçekten.nir beş yılımızın daha heder olmaması adına yazdım.umarım biraz dğşğnme ihtiyacı duyarsanız sevinirim.zira benim gidecek başka da bir şehrim yok.
KÖYLÜ - 03.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,11

  " Keleş açık oto pazarını ziyaret etti " Haberine...
benbu gazeteyi tarafsiz bilirdim ama yanilmisim malasef benim yazdigim yorumu neden yarisinikestiniz acaba sayin site mudurum. EDİTÖRÜN NOTU: Sayın okuyucumuz, eleştiri sınırını aşana ve hukuken hakaret ve aşağılama diye nitelendirilebileceğinden kanuni yaptırıma neden olacak yorumlar yayınlanmamaktadır. Saygılarımızla.
salih - 03.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,43

  " Gazi ve şehitlere saygı ziyareti " Haberine...
Çok güzel duygu ve ifadeler.Çok güzel hareketler bunlar.
Mustafa - 03.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,31

  " Yazımın başlığını değiştirmeme sebep olan telefon " Yazısına...
Sayin Vekilim,oncelikle Allah rahmet eylesin.Bir husus cok dikkatimi cekti,Duzce'den gelen cemaatin sayisi oradaki cemaatin sayisindan daha coktu.Sizi kutluyorum,demekki adam gibi gorev yapmissin,halkin cenazesine,dugunune istirak etmissin,gece gunduz demeden halkin telefonuna cevap vermissin,derdiyle dertlenmis,caresinin pesine kosmussun. Den Duzceli hemsehrilerimi kitluyorum.Kadir kiymet bilir insanlar,sag olsunlar acili gunlerinde vekillerini yalniz birakmadilar,onun acisini paylastilar.Hemsehrilerimi kutluyorum,sag olsunlar.Vekilim Allah size uzun omurler versin.Bu halkin sizin gibi asil,mazisi temiz,garip guraba dostu,halja tepeden bakmayan,kendini Milletine ve Davasina adamis insanlara ihtiyaci vardir.Duzce halkinin istiraki bunun acik delilidir.Saygilarimla.
Halkin Sesi - 03.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,35

  " Meclis üyesi adayları kahvaltıda buluştu " Haberine...
Metin Bey bu haberi okuyunca yorum yazmayı bir görev olarak algıladım.Yeni bir dönem artık çok uzak:RTE ve ailesi eğer eylül 2013 de AKP nin başından çekilip gitseydı düşüncelerinize katılabilirdim. Ama artık çok çok zor AKP ve RTE ve AİLESİNİN işini bitirdiler son zamanlarını oynuyorlar. Tabiki Belediye seçiminde de işiniz adam akıllı zorlaştı:her türlü Düzce ve Türkiye konjenktürü aleyhinize çalışıyor,MHP amansız çalışıyor ve Düzcede çok yükseliyor.Zaten MHP nin Düzcede önemli bir oy potansiyeli ve durumu var.. Düzcede AKP nin kazanması mucizelere bağlı,hani bir mucize de olmayacağına göre ,,iş bitti demektir. Düzce AK partinin kuruluşunda mayası olan bir vilayetimizdir. Yapmanız gerekeni yazıyorum. AK PARTİNİN KURUCULARI ÜLKE GENELİNDE DERHAL TOPLANIP RTE ve AİLESİNİ SIRTINIZDAN ATMANIZ GEREKİYOR. RTE ve HIRSIZ EKİBİ İLE ŞAİBELİ AİLESİNİ SIRTINIZDAN ATARSANIZ ; 2023 YILINA KADAR TAMAM İKTİDARDA KALABİLİRSİNİZ !!!!!!!
ÜSKÜBÜLÜ ÖĞR.Üyesi - 03.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,08

  " Keleş açık oto pazarını ziyaret etti " Haberine...
Vay be gormeyeli bu vatandaslar kanki olmuslar.bunlar degilmiydi birbirini bogazlayan..tabi koskoca ak parti arkanizda .ama insallah millet uyanmistir
salih - 03.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,09

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8