Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " HALK OTOBÜSLERİ İÇİN RADİKAL KARARLAR " Haberine...
BİZLER RAHATSIZIZ BEYLER Nerede1+1 çavuşlar tokileri
KİMSESİZ - 24.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,91

  " VALİ SU’DAN GENÇLERE MESLEĞİNİZİ SEVİN TESVİYESİ " Haberine...
BİZLERE DE TASVİP EDER MİSİN SAYIN VALİM . bu özürlüler düzceli değilmi nerde onların 1+1 çavuşlar tokileri
KADİR K. - 24.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,72

  " Karslıoğlu esnaf gezilerinde " Haberine...
SAYIN KARSLIOĞLU BİZİ NE ZAMAN DİNLEYECEKSİN ALLAHIN AŞKINA SENDE BİZE SAHİP ÇIKMADIN .
çavuşlar toki 1+1+ - 24.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,15

  " ŞEB-İ ARUZ'UN DÜZCE'YE YANSIMASI " Yazısına...
CELAL HOCAM BİRDE BİZİ DİNLE VE SEN BU İŞİ ÇÖZERSİN Siyasiler tutturmuş bir yol gidiyor bizler sahip çıkacak hiç bir insan evladı yok mu basında bizi önemsemiyor önemsese her yerde sorardı vali beye, millet vekillerine belediye başkanlarına , siyasi parti başkanlarına kardeşim bu özürlüler düzceli değilmi nerde onların 1+1 çavuşlar tokileri Bak insanlar dışarda kaldı hava sisli soğuk sizler kaloliferli yerlerde, kavgayı bırakın bu işi çözün basın gazete ve televizyoncular çok mu zor Suriyelilerin reklamını yaparken birbirinizle yarışıyosunuz bize geldi mi yok ellerimiz yakanızda ta Ramazan dan önce evlerimize geçmiş olacaktık ama maalesef valisiyle , vek,illeriyle vakıflarıyla siyasileriyele bu düzce olmaz kardeşim. özürlüsüne sahip çıkamayan sokak köpeğine sahip çıkanlar bize neden sahip çıkmıyorlar acilen bilgilendirmemiz gerekmektedir televizyon ve gazeteler bu yazıyı bütün ilgililere bildilendirmesini rica ediyoruz inş.
DÜZCEYİ SEVEN ÖZÜRLÜLER - 24.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,00

  " YIĞILCA'NIN KÖYLERİNDE OY ÇOK, SU YOK " Yazısına...
Sizi tebrik ediyorum değerli kalem. Yığılca yaradır. Yığılca masum yüreklerin suskun dilidir. Yığılca garip mekanıdır. Yığılca'ya hizmet sevaptır. Mermer ocaklarına verilen ruhsatlarla ciğerleri sökülmüştür Yığılca'nın. Tonlarca ağırlıkta taş bloklar daracık yollarda evlerin duvarlarını sıyırarak geçmektedir. Hiç kimse buna karşı çıkamamakta tepki gösterememektedir. Kaderine mahkum olmuştur Yığılca. İnsanlar yaşadığı toprakları keyfi terk etmezler. Yıllarca ihmal edilmişlik ve sahipsizlikten uzaklaşmaktadırlar. Yığılca İnsanı saf temiz yüreklidir. kanaatkâr azla yetinen insandır. Yığılca devletimizin sosyal projesi olmalı. Yığılca bütünüyle ele alınmalı en ince tahliller yapılmalı bu tahliller tek tek ele alınmalıdır. Ev ev gezilmeli sorunların derinlemesine incelemelidir. Yığılca'da insanların ayağına gidilmeli ayağa gelinmesi için sosyal projelere para harcanmamalı. Doğası korunmalıdır. En önemlisi ise bu projeler uygulanırken hali hazır olan kadrolarla değil teşhisi doğru yapacak bir ekiple işe başlanmalıdır. Belki de Yığılca Düzce Üniversitesinin tez alanı olmalıdır. Özel idarenin en çok bütçesinin ayrıldığı yer, Marka ve Avrupa Birliğinin sosyal projelerinden en çok payı alan ilçe olmalıdır. O öz , o vefakâr, masum insanların elinden tutulmalıdır.. Unutmayalım ki. Yüce yaradan bazı hayırları herkese nasip etmez. Hayır; niyeti hayır olan insanlar için saklıdır. Hayra sarılmak içinde şems aşkıyla haşrolmuş olmak lazım. Ya da böyle dostları bulmak lazım.. Vahiyle nakşolun muş kişilerin bakış açısı har zaman farklıdır. Çünkü vicdanıyla çalışır. Cüzdanıyla değil. Değerli Kalem vefa adına bir kaç satırda ben ekledim. Y azdığınız yazıyı Rabbim her harfiyle sadakanız yerine koysun. Saygılarımla..
Vatandaş. - 24.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,83

  " Kardüz incelendi " Haberine...
düzcenin lehine olan konularda her kesim taşın altına elini koymalıdır. siyasi çekişmeleri bir kenara bırakıp tüm siyasiler,yerel yöneticiler, sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşlar bir olup birlikte olup düzcenin gelişmesi kalkınması için bu tarz projeleri destekleyip sahip çıkmaları gerekir. Allah böyle bir değer vermiş kıymetini tüm düzce olarak bilmek lazım kardüz neden bir uludağ bir kartalkaya gibi olmasın? burada en başta gölyaka ve düzcenin insanına istihdam sağlanacak inşaat aşamasından tutunda yol yapım tesis otel güvenlik aklınıza ne geliyorsa her alanda bölge insanı iş bulacak köylüler gölyaka ve düzce gelişip kalkınacak.. düzce ve düzceliler sıcak para kazanacak adını tüm dünya duyacak istanbula en yakın ve en uygun kayak merkezi haline gelecek düzce ihya olacak.. düzce ve kardüz için yıllardır mücadele eden sayın kültür ve turizm müdürümüz sağolsun bu noktaya getirdi ama turizm müdürlüğü gidipte otel tesis yapamaz düzcenin siyasileri ve önde gelenleri iş adamlarının koluna girip bu bölgeye yatırım için davet etmelidir bu saatten sonra iş siyasilere yerel yöneticilere düzcenin önde gelen büyüklerine düşüyor lütfen bu projelere sahip çıkalım bakın topuk tesisleri rafting tesisleri şelale ve yaylalardaki tesisler deniz tesisleri vs vs düzcenin geleceği bacasız sanayi olan turizmdedir sıcak para girdisi sağlayan tek sektör yani turizm büyük düşünmek büyük hayal etmek lazım arkadaşlar
düzceli - 24.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,18

  " Kartondan dev ve saz ekibi benzetmesi! " Haberine...
adam dogruları soyluyor
hacı - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,37

  " Karslıoğlu esnaf gezilerinde " Haberine...
KARSLI OGLUNU SEVERIM AMA YANLIS VERDEN ADAY OLDU OYUM AKP PARTISININ
YILMAZ SENGUL - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,76

  " HAYRET!... BELEDİYE BİNA YIKMIŞ " Yazısına...
belediye binalar için ruhsat verirken arsanın yüzdekırkına ev yapma izin veriyor da atatürk bulvarında terminal yakınında yapılan bina da yüzde kırk oranı var mı çok merak ediyorum.
ibrahim öz - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,46

  " RESMİ YAZI GELDİ " Haberine...
BİR ARKADAŞIMIZ GÖÇMENLİKTEN GELEN AİDİYET PSİKOLOJİSİ HER KÖY İLÇE OLMAK İSTİYOR DİYE YORUMLAMIŞ, GÖÇMENLİK AİDİYET PSİKOLOJİSİ ANLAŞILIR DEĞİL 2000 YILLIK BİR YERDEN BAHSEDİLİYOR KÖYDEN DEĞİL.
ARGE - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,73

  " SİYASETÇİLER AKILLI VE BÜYÜK ADAMLARDIR! " Yazısına...
Sayın Fırat TOPDEMİR bey'e! Gayretullaha dokunmayacak davranışlarda bulunmanın-Eğrinin belasını bulmasını beklemek yerine zamanında doğru haret etmenin-Onur kaybı olmaması için şerefli davranışlarda bulunmanın-İnsanlara iyi davranarak insanlar arasında köprü kurmanın örgütlenmekle ne alakası var sayın hocam. Saygılar.
İ.ATASEVER - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,89

  " AKÇAKOCA KARSLILAR DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI " Haberine...
Çok değerli hemşerilerim yeni yönetiminiz hayırlı uğurlu olsun. Sizlerı tebrık edıyorum yoksa bir ilkmı oldu köyümüzde genelde seçımlerde kavga olurda. İnşallah bundan sonraki seçimlerımızde birlık beraberlık içinde olur.
Tuncer polat - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,38

  " SİYASETÇİLER AKILLI VE BÜYÜK ADAMLARDIR! " Yazısına...
Bu aforizma sözlerin doğruluğu bir çoğu için geçerli değil.Pratik hayat bize bunu kanıtlıyor. Mesela GAYRETULLAH A DOKUNMA,EĞRİ BELASINI BULUR,ONUR KAYIP ETME,İNSANLARA KÖPRÜ KURMAhepsi tartışılacak kavramlar.İngilizler sömürdükleri halkında müslüman olan ülkelerde hep NAKŞİBENDİ tarikatının hakimiyetini sağlamışlardır.NEDEN çünkü onlarda bu tür suya sabuna pek dokunmayan aforizmik deyimler çoktur.Hıristiyan terminolojisinde Hz İsa der ki'''Biri sana tokat atarsa,atması için diğer yanağını çevir''' aynı bizdeki sabır tavsiyesi gibi.örgütlenmeden yapılan sabır neye yarıyorsa.
Fırat TOPDEMİR - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,33

  " AKÇAKOCA ALTUNÇAY KÖYÜ PAKET ARITMA SİSTEMİ HİZMETE AÇILDI " Haberine...
MUHTAR Teşekkürler...bir kere daha seçmeliyiz seni ,,muhtarımız Ahmet UYGUN...yola devam
başkan ,, - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,04

  " Kartondan dev ve saz ekibi benzetmesi! " Haberine...
Dava insanı olsa gemisini terk etmez di yazık
barış - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,66

  " AİLE FACİASI ! " Haberine...
Yazık, çok yazık Allah Kimsenin başına vermesin
İshak AK - 23.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,65

  " ŞEB-İ ARUZ'UN DÜZCE'YE YANSIMASI " Yazısına...
Çilimlinin ve karaköyün tarihinde çok derin yaşantılar var.Şimdi de bakıyoruz bu yörelerden yine değerli insanlarımız çıkıyor. Suyundan mıdır yoksa bu tarihin izleri mi devam ediyor. Sayın Celal bey siz de bu konuya da bir yazınızda değinseniz. Saygılar.
Sait kolcu - 22.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,21

  " ŞEB-İ ARUZ'UN DÜZCE'YE YANSIMASI " Yazısına...
Sayın yazar, şimdiye kadarki yazılarınız içinde en dikkat çekeni buydu. Araştırmalarınıza düzce üniversitesini de dahil etseniz.
düzceli - 22.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,71

  " ŞEB-İ ARUZ'UN DÜZCE'YE YANSIMASI " Yazısına...
Konuralpe, akçakocaya, yığılcaya hiç bu pencerden bakmamıştık. Bunlar daha çok dile gelmeli. geçmişini bilmeyen insanlar halinede yaşıyoruz.
tuncay - 22.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,31

  " KAYMAKAM ÖZKAN VEDA ZİYARETLERİNE BAŞLADI " Haberine...
sayın kaymakamımıza yeni görevinde başarılar diliyorum.
ahmet hayri tekin - 22.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,32

  " ŞEB-İ ARUZ'UN DÜZCE'YE YANSIMASI " Yazısına...
Sevgili Vekilim, kaleminize sağlık... Başlığı görünce nereye bağlayacağınızı merak etmiştim, müthiş olmuş Düzce'nin tarihi ve manevi liderleri... şimdikiler iki günlük dünya için gösterdikleri davranışlar, inşallah bu yazıyı okurlarda kendilerine ders çıkarırlar...
Mustafa - 22.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,97

  " RESMİ YAZI GELDİ " Haberine...
İyimi oldu kötümü anlayan varsa anlatsın?
bekir dedeoğlu - 21.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,59

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8