Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " YAYLA YOLU ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR " Haberine...
cok ıyı olur bılhassa ıstanbuldan ızmıt sakaryadan gelenler bolu dagına cıkmaktansa burayı tercıh edeceklerdır.beykoyu de kalkınmıs olur gec kalınmıs proje
hasan mezarcı - 14.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,41

  " TEMEL FIKRASI SEVER MİSİNİZ? " Yazısına...
Şu arabaları hepten kaldırsalar da herkes rahat etse.Arabalar son model hız 30 km.
ismail hakkı gürbüz - 14.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,74

  " YAYLA YOLU ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR " Haberine...
Teşekkür ve Tebrikler imi sunuyorum. Darısı efteni gölünün basina. Bu ilde nadirende olsa güzel şeyler duymak hoş oluyor.
izzet alcelik - 14.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ ARAÇ PARKINI GENİŞLETTİ " Haberine...
Gümüşova'da herşey çok güzel oluyor. Yeni aydınlatma direkleri de harika. Herşey için teşekkürler
ali - 14.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,88

  " İKİ KONU VAR Kİ, ZORLANDIK! " Haberine...
Ak Parti milletvekili adaylarını belirlerken önce gizli gizli bize sorsa,çok iyi olacak.Biz Başbakanımıza oyumuzu verdik bu insanlara değil ,bizim geleceğimizi bu insanlar planlayamaz ki. Biz iş yapacak vekiller istiyoruz,hala terminal yok hala otoyol bağlantısı yok hala modern hastanelerimiz yok hala kayda değer kültürel salonlarımız yok hala büyük ve modern şehir parkımız yok ve hala eğitim konusunda Türkiye'nin en son illerindeniz bir de yerel basında boy gösteriyorlar .Yüce Allah bize inşallah daha iyi vekiller nasip eder...
Doğan - 13.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,88

  " KARDÜZ'DE GELENEKSEL YAYLA ŞENLİĞİ " Haberine...
YAPILAN YORUMLARI YAYINLAMAYACAKSANIZ O YORUM BÖLÜMÜNÜ KALDIRIN DA HİÇ OLMAZSA OKUYUCULARINIZLA DALGA GEÇMEDİĞİNİZİ DÜŞÜNELİM. EDİTÖRÜN NOTU: HAKARET, ALAYCILIK, KÜÇÜK DÜŞÜRME, HUKUKEN KANITLANAMAYACAK İDDİALAR VE KANUNEN SUÇ SAYILAN YORUMLAR HEM SİZİ HEM DE BİZİ ADALET ÖNÜNDE SUÇLU KONUMA SOKMAMAK İÇİN YAYINLANMIYOR. YORUMLARINIZDA KİŞİSEL HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİN SINIRINA SAYGILI OLUNMALI. KİMSENİN DİĞER KİŞİLERİ SUÇLAYACAK TARZDA YORUM YAZMAYA HAKKI YOKTUR. ELEŞTİRİ SINIRLARINI AŞMAYAN TÜM YORUMLARI İSE ONAYLIYORUZ.
OKUYUCUYA SAYGILIYSANIZ GEREĞİNİ YAPIN - 13.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,72

  " VALİ ADNAN YILMAZ’DAN DÜZCE TSO’YA VEDA ZİYARETİ " Haberine...
TSO DA KAŞIKOĞLUNUN, YANİ SAYIM VALİM SENİ SÜRDÜREN KESİMİN BİR KOLU BİLİYORSUNUZ, ONLARIN O GÜLÜŞLERİ DE SAHTE
YOLUNUZ AÇIK, BAHTINIZ NURLU OLSUN - 12.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,32

  " ŞİMDİ GÖRÜN SİZ FURYAYI... " Yazısına...
DÜZCEYE GELMİŞ GEÇMİŞ EN KALİTELİ VALİLERDEN İKİSİ ONLARDIR-ERCAN TOPACA VE ADNAN YILMAZ. ÇÜNKÜ SİYASET BİR TEK İKİSİNE DİŞ GEÇİREMEDİ VE SÜRDÜ.
KUKLA OLMAYACAĞIZ - 12.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,70

  " İKİ KONU VAR Kİ, ZORLANDIK! " Haberine...
HALİHAZIRDA ESKİ VEKİLİN GÜDÜMÜNDE VEKİLLİK YAPIYORSUNUZ.HABERİN BİRİNDE YÜZDE DOKSANBEŞTEN BAHSETTİNİZ HANGİ YÜZDE DOKSANBEŞ, KAŞIKOĞLUNUNMU. ALLAH İÇİN KONUŞURSAK DOĞRU OLAN BİR YÜZDE DOKSANBEŞ VAR TABİKİ, VALİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE İL MÜDÜRLERİ, BİRİM-KURUM MÜDÜRLERİ YANİ MEMURLARIN SÜRGÜN EDİLMESİNDEKİMİ, DOĞRU GERÇEKTEN YÜZDE DOKSANBEŞ İSABETİNİZ VAR.
ALLAH BU MİLLETE SABIR VERSİN. YOKSA - 12.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,37

  " HATİMLE TERAVİH NAMAZI KILDIRAN İMAMLARA AYRICALIK TANINMALIDIR! " Yazısına...
DEVLETİN İŞVEREN OLDUĞU YERDE HANGİ YETENEK VE GAYRET ÖDÜLLENDİRİLMİŞ Kİ BURADA HATİMLE OLAN VE OLMAYAN DEĞERLENDİRİLSİN.HOCAM SİZ İYİ BİLİRSİNİZ DEVLETTE ÇALIŞKAN İLE TEMBEL, HATTA RAPORLU AYNI MAAŞI ALMIYOR MU?
Fırat TOPDEMİR - 12.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,40

  " Keramet mimaride mi? " Yazısına...
BEN ŞAFİİ MEZHEBİNDENİM VAKİT NAMAZLARI MERKEZDE KILMAYA ÇALIŞIYORUM.ÇÜNKÜ TABİİ OLDUĞUM İMAM OKUMAM FARZ OLAN FATİHAYI OKUYACAK KADAR KIYAMDA BEKLİYOR.SABAH NAMAZLARI İSE HARİKA OLUYOR,İMAMLAR HAFIZ OLDUĞUNDAN EN AZ BİR SAYFA ZAMMI SURE OKUNUYOR.
Fırat TOPDEMİR - 12.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,86

  " İLK DEMEÇ : ALLAH MAHCUP ETMESİN " Haberine...
Çalışırsan Allah neden mahcup etsin ki. Çalışmak yerine şipşakçıları yani şimdi dijitalcileri ve yağdanlıkları yanına alıp, o açılış senin bu düğün benim şu ev gezmesi senin yaparsanız tabiki mahcupluk olacaktır. Bizim Düzcemizde valinin ve belediye başkanın açılışlarda harcadığı mesaileri hizmet peşinde harcansa durum farklı olur. Belediye başkanı 30000 kişiye iftar vermiş aman ne büyük iş olmuş. Bütün ihtiyacı olanlar doymuş. Kim günah çıkartıyor Allah aşkına basın da pohpohluyor.
İsmail Fırtına - 12.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,37

  " ŞİMDİ GÖRÜN SİZ FURYAYI... " Yazısına...
MERAKLANMA GELEN MÜLKİYELİ AYNI MİSYONDAN KALANLARI BİTİRSE YETER..UNUTMAYALIMKİ HER YİĞİDİN BİR YOĞURT YİYİŞİ VARDIR..YA HOŞGELDİNLER OLMASA BUNA FIRSAT VERMEDEN İŞE BAŞLARSA NE DİYECEKSİNİZ..BEKLEYİP GÖRMEK LAZIM..ŞEVK VE GAYRET KALEME AYAR VERMEKLE OLUR.SİZİN KALEMİNİZ DEĞERLİ,DİR BİRAZ ERKEN OLDU BU YAZINIZ..KADEŞ..
OKUR - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,79

  " DÜZCE'YE DOYAMADIM! " Haberine...
ALLAH ALLAH.ŞU MİHMANDAR.VALİ ARŞI TİTRETMİŞ.MİŞ.YAHU MİHMANDAR SEN NEYMİŞSİNBE .SENİN GİBİ YAĞCIYI NASILDA KİMSE KEŞFEDEMEMİŞ,NEDİR BU TÜREMİŞLERİN YAĞCILIĞI,ŞAŞIYORUM YAHU HER GELEN VALİ DÜZCEDEKİ İLK İŞİ YETİMLERİ ZİYARETTİR,HERALDE BU MİHMANDER UZAYDA YAŞIYORDUR YOKSA VALİ BEYE YAĞCILIKLA DÜZCEDE VEYA DAHA GÜZEL KONUMLARDA OLMAK İÇİN .BİRDE VALİNİN PEŞİNDEN HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADIĞINI .YAZSA İDİ YAZDIKLARINIDA İNTERNETTEN VALİYE GÖNDERSEYDİ.BELKİ GÖL MAYA TUTARDI.İNSANLARDA UTANMA KALMAMIŞ.Kİİİİ.VALİ NE YAPSIN.ADAMIN YAŞI BAŞI DOLMUŞ SENİN ELİNDEN GELSE BAŞINA TAÇ YAPACAN .SAHTE SEVECENLİKLERLE GİDEN ZAVALLI DÜZCEMMM
GERÇEKCİ.OLUNMALI - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,79

  " DÜZCE BELEDİYESİ RAMAZAN BOYUNCA 30 BİN KİŞİYE İFTAR VERDİ " Haberine...
SAYIN BAŞKAN İFTARINIZ HAYIRLI OLSUN,AKP,NİN ESKİ İLÇE BAŞKANINI YANINDA GÖRÜNCE SANA NE KADAR TŞK.ETSEK AZ OLDUĞUNU ANLADIM,BU ESKİ İLÇE BAŞKANI BENİM ONA BİR RİCAMI YERİNE GETİREMEMESİNE RAĞMEN ADAM GİBİ ADAM OLDUĞUNU BİLİYORUM,İNAN ONA HİÇ KIZMADIM,AKP NİN 30 GÜN İFTARLARI OLDU AMA ONU İFTARLARDA BİRTEK SENİN SOFRANDA GÖRDÜM,ONURLANDIM,İŞTE AHDE VEFA DEDİM,AKP,DE SİYASET AYAĞAMI DÜŞÜYORDA BİZ BİLMİYORUZ.YOKSA GÖZLER YALAN SÖYLEMEZMİİİ.MUSTAFA KESKİNİN İFTARLARA ÇAĞRILMAYA İHTİYACI OLDUĞUNU SANMAM.BENİ DE ÇAĞIRIN DİYEDE ASLA ONURUNDAN BİRİLERİ GİBİ YALAKALIKTA YAPMAZ.YAPAMAZ,YANLIZ ONU SEN YANINA ALDIN DİYE SANADA ALİCENGİZ OYUNLARINA BAŞLAYABİLİRLER.BU İŞLER DÜZCENİN ADI VE SOYADIDIR.ÇÜNKİ. KENDİNİ BİRYERLERE ALİCENGİZ OYUNLARIYLA GETİRTENLERDEN HER ŞEYİ BEKLEMEK ÇOK NORMALLEŞTİ.SÖZÜM ÜN GİTTİĞİ YER BELLİDİR.SENİ VE SENİN GİBİ ADAMLARI HEP KUCAKLIYACAĞIZ
GERÇEK DOST - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,00

  " ŞİMDİ GÖRÜN SİZ FURYAYI... " Yazısına...
Tespitleriniz çok doğru ve yerinde maalesef. Düzcemiz gelişiyor aslında ama yukarda yazdığınız nedenlerden dolayı olması gerekenden çok yavaş bir şekilde.
yorum - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,01

  " Keramet mimaride mi? " Yazısına...
Cedidiye camisinin mimarisi muhteşem hakikaten. Depremden sonra yeniden yapılan demir minareler yakışmıyor sadece. Cemaat konusuna gelirsek dediğiniz gibi kocaman bir meydanın içinde ve ulaşımı kolay. Çay ocakları namaz öncesi ve sonrası, dinlenmek sohbet etmek için çok iyi oluyor. Sonuçta namazın her nerde olursa olsun mutlaka kılınması gerekiyor.
isim - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,77

  " İLK DEMEÇ : ALLAH MAHCUP ETMESİN " Haberine...
Bu defaki valimzi de bir yıl için Düzceye atandıysa hem kendine yazık olur hem de düzceye yazık olur. Hayırlı olsun. Yeni Valimizi tebiri ederiz.
hasan iş kur - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,99

  " İLK DEMEÇ : ALLAH MAHCUP ETMESİN " Haberine...
Yeni Valimize ve Düzcemiz için hayırlı olsun. Değerli bir insan olduğunu duyduk İnşallah Düzce'de hayırlı hizmetlere damgasını vurur.
Kadir - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,52

  " Akçakoca bu haberle ulusal basınının gündemine girdi! " Haberine...
Türkiyeye gelen bazı tursitler bu tür otellerde konaklamak ister. Arap tursitler gibi mesela. Hatta Türklerden de bu yönde istekte bulunan çok büyük bir potansiyel var. Yani haremlik selamlık isterler. Gayet normal. Açık saçık oteller özgür olacaksa bunlar da özgür özgürdür. NADİDENİN KONSERİNE TEKİ GÖSTERENLER BENCE HALKININ ÇOĞUNLUĞUNU TANIMIYOR.
Gerçekçi Düzceli - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,73

  " İLK DEMEÇ : ALLAH MAHCUP ETMESİN " Haberine...
SAYIN DÜZ CELILER BIZE GELEN VALI VEYA KIM OLURSA OLSUN VEKILI DE DAHIL ACILIS TA KUTLAMA DA NEYI KUTLUYORSUN NEYI ICAT ETIN ACILIMINI YAPIYORSUN ONU ZIYARET BUNU ZIYARET AGIRLAMIS FALAN FILAN YAYLAYA CIK MIS YERIN DE GÖR MÜS BITTI MI YOLU ASFALTLAN DI MI YOK YAYLA TURIZIMI YAPILACAK MIS KAYAK MERKEZI GÜZEL HANI TELEFERIK HANI YOL HANI OTELLER HANI ELEKTIRIK HATTI ORALARA ULASIM NEYLE HALIKOPTERLE MI TRANVAY MI TIREN MI CIKACAK ORALARA HAT GECIYOR DA BIZ MI GÖRMEDIK MERKEZ KÖYLERIN KANALIZASYON SORUNU DURUYOR OTUZ YILDIR O ZAMAN MERKEZ YAPMAYIN KÖY DIYIN CÖP TUVALET LAVOBO SUYU YOL KENARINA DERELERE AKIYOR SIVRI SINEK SINEKTEN DURULMUYOR . ICRAAT SIFIR CENE GEZI BOL ... BU KADAR ISSIZ GÜCSÜZ TALEBE VAR CÖZÜM BULUN
Düzceli 81 - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,51

  " Akçakoca bu haberle ulusal basınının gündemine girdi! " Haberine...
Bence iyi bir reklam bu. Çünkü konsepti gereği hitap ettiği müşteri pazarının talebi bu yönde. Telepleri karşılıyor.
deniz - 11.08.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8