Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " REKTÖR 6 AYLIK SUNUM YAPTI " Haberine...
Funda Hanımefendi(!)nin Düzcenin değerlerine ters bir insan olduğunu bilmeyen yoktur.Başörtüsüne serbestlik getiren kanunun onaylanmasıylan okulun girişine kısaca "siz öğrencilerin anlamayacağı işler var,başınızı açıpta gireceksiniz" tarzında uyarı yazısı astırmıştı.Kendini milletten,milletin değerlerinden üstün gören bu tür şahıslar zaten mevki,makam sahibi olurlar. ..
Bir başka üniversiteli... - 05.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,97

  " İÇİMİZDEN BİRİ: Suzan Uluer " Haberine...
Bence düzce,üniversitenin gelmesiyle öğrenciler açısından bir hayli gelişti.Hanımefendi şikayetçi ama isteyen istediği yerde (her tür uygunsuzluk yapabiliyor) sonuçta.Niye şikayetçi ki?
Yetmez ama Evet - 05.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,22

  " REKTÖR 6 AYLIK SUNUM YAPTI " Haberine...
Rektöriçe hanım Düzceliyim diye rektör seçildiniz. 21 Mayıs 2006 dan beri kendi çıkarlarınızdan başka bir şey düşünmediniz. Düzceliyim diye yutturduğunuz Düzce'ye Düzceliye hiç bir yararınız dokunmadı aksine Düzcelilerin ve verimli olanların canına okudunuz. Düzcelilerin hak etmediği oyunları oynadınız. Düzcelilerin üniversite içinde çok istediği bir cami için hiç bir girişimde bulunmadınız. Aksine seçim döneminde konuşlanan baraka mescitlere önce karşı çıktınız sonraları sahiplendiniz. Nasıl bir ayak bu. Düzceli birçok akademisyenlerle diğer çalışanların kaçmalarını sağladınız şimdi tutturmuş her altı ay sunumunuzda HAYIR istemektesiniz.
ü/niversiteli - 04.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,58

  " BUNLAR ESNAFI BİTİRİYOR ! " Haberine...
palandökenamca görülmüyenleri görebildiğin için san teşekkürler -görülmeyen ve fark edilmeyen olumsuzluklar ı her görüp parmak basana hastayım kusura bakmasınkimse çünkü butür insanlar yok kadar azzzzzzz yanlışmıyım acaba buna devleti temsil edenlerde dahildir ///// // /,,,,,0/9
İsminiz - 04.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,49

  " TAEKWONDO VALİLİK KUPASI " Haberine...
saygı deger düzce postasi düzcenin ciddi sorunlarını dile getirmenizi tavsiye ediyoruz mesela terminal yol prfabrik okullar gibi
İsminiz - 03.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,29

  " KALICI İŞYERLERİ, VALİ ADNAN YILMAZ SAYESİNDE NİHAYET FAAL HALE GETİRİLİYOR! " Yazısına...
Sayın ishak bey! Uygulamadan daha kolay bir şey yok. Yeter ki arzu edilsin. Vali bey ve ilgili bakanlık ikna edilirse gerisi kolay. Bu işyerleri özel idare müdürlüğüne kaldıktan sonra uygulama daha kolay bir hal aldı. Daha önce belki daha zordu. Yazarın daha önceki yazılarında ve vali beyin konuşmalarında bunlar mevcut.
vatandaş - 03.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,52

  " BUNLAR ESNAFI BİTİRİYOR ! " Haberine...
BAYAĞI HAKLI YANI VAR.ESNAFLIK KOLAY DEĞİL.BİRDE ŞU CAMİLERDE KYARAN KURSLARIMIZ ve İMAMHATİPLERİMİZ DIŞINDA 2-3 AYDA BİR TÜM TÜRKİYE GENELİNDE YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU İÇİN YURT YAPMAK İÇİN PARA TOPLANSA TÜM DÜNYA İÇİN TOPLANIYOR BU TOPLANANLARDAN HİÇ OLMAZSA YILDA 5-6 HAFTASI BU İŞE AYRILSA OLMAZMI ODA BİR HAYIR ODA ÇOK BÜYÜK BİR İHTİYAÇ.
DOSDOĞRUCU - 03.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,75

  " GÜNÜN ADAMI: Metin Büyük " Haberine...
SONUÇ KOCA KOCA FABRİKALAR SAKARYAYA YANİDÜZCE İÇİN SONUÇ KOCAMAN BİR HİÇ
VATANDAŞRIZA - 03.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,61

  " HOLİGANLARA SIKI TAKİP " Haberine...
Haberi yapanları tenzih ediyorum ama verilen bilgiler koskoca bir yalan bırakın kaydı saygıdeğer emniyet görevlilerimiz yanıbaşında küfreden kavga eden seyircilere bile bakmıyor aldırış etmiorlar umurlarında değil yanmış yıkılmış oralı değiller.
Taraftar - 03.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,24

  " KALICI İŞYERLERİ, VALİ ADNAN YILMAZ SAYESİNDE NİHAYET FAAL HALE GETİRİLİYOR! " Yazısına...
Muhterem hocam kaymakam- Vali danışmanı gibi çalışıyorsunuz.Bu tespitleri yapıyorsunuz.Tebrikler.Ancak valiliğin ve bağlı kuruluşların bu işlerle ilgili yetkili ve sorumlu birimlerinde de bu bilgiler mevcut olsa gerek.Burada aksaklık düşünüp bulmak ve dile getirmekten çok ulgulamada.Bence işin bu yönü aktif hale gelse zaten düşünmeden öneride bulunmadan çözülür.Bu aksaklığı nasıl giderebilirizin önerisi yok.Esas sorun orada yatıyor.Bu çözülse zaten sonuç alınır.Öneri, tavsiye iş bitirmez.Uygulamaya yönelik icraatlar netice verir.Saygılarımla.
İshak Ak - 03.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,79

  " YEDİGÖLLER'DE BULUNDU " Haberine...
ellerine sağlık doktor sizin şu hayvanseverlik duygularınız biz vatandaşlar olarak sevindiriyor.
adnan yuksel - 02.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,11

  " KALBİNDEN AMELİYAT OLDU, ŞİMDİ GÖREVDE " Haberine...
Pek Muhterem arkadaşım hemşerim Turgut CÜRE beye geçmiş olsun dileklerimi iletir,Yüce Allah'tan uzun ömürler dilerim.Hasan ERYİĞİT Gaziosmanpaşa Sakarya Ortaokulu Md.Bş.Yrd.(1983 İzmir İlahiyat mez.)Selamlar....
İsminiz - 02.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,57

  " ŞAHİN'DEN ENGELLİ ÇOCUĞA YARDIM SÖZÜ " Haberine...
sayın bakanım keşke balık vermeyi değilde tutmayı öğretseydiniz. biz engelliler hala acıktayız n zaman yerleştireceksiniz merak içindeyiz.
tolga - 01.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,48

  " ESNAFLAR ZARARDA, EVSAHİPLERİ KARDA " Yazısına...
Metin Abi Yazılarını soluksuz okuyorum,güncel konulara değiniyorsun.Ben Düzcede 17 senelik esnaflık yapıyorum.17 sene önce ne getiriyorsak 1 ayda satıp yerine mal almak için koşa koşa istanbula gidiyorduk.ne getirsek satılıyordu.Herkezin yaptığı iş belli idi. O zaman 100 dükkan varsa şimdi 1000 dükkan var.Karşıma yeni bir dükkan açıldı ben ne satıyorsam aynısını getirip satıyor. dışarıya 1 TL.yazıyor.içerde 2 TL.para istiyor.Yazı ile içeri müşteri çektiğini zannedip kazıklamaya çalışıyor. Şimdide Düzceli olmayan esnaflar çoğaldı,GEZGİNCİ ESNAF.Merkezden Dükkan Kiralıyor. tabela kandırmacılığı yapıp 3 ay işin kaymağını yiyip çekip gidiyorlar.Esnaf dürüştlüğü ve ahlakı eriyip gitti.Eşimle ben dükkanı işletiyorduk.işler bozulmaya başlayınca ben işe girdim.inanınki maaşımı çekip anca mala gidiyorum.Toplu para biriktirmek zorlaştı.O Esnaf kardeşimede diyorum ki Kredi ile sakın mal alıp satmaya kalkmayın.ALLAH faizi yasaklamıştır.Faizli para ile para kazanamıyorsun.işin bereketi olmuyor. Zaten Kaldırım yasağı Düzceli esnafı bitirdi, Piyasadada arz çoğaldı talep azaldı.Düzcede büyüdü genişledi ama alışveriş imkanları dar bir alanda sıkıştı.Rekabet rekabet üzerine ALANDA MEMNUN DEĞİL SATANDA Hoşçakalın
ESNAF - 01.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,03

  " BU YOL YA YAPILACAK,YA YAPILACAK " Haberine...
yüreğin ve azmin bizim için yeter sayın başkanım yığılcalı yüzbinlerce kişi arkanda hiç merak etme
yüzbinlerin sesi - 30.11.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,84

  " YEDİGÖLLER'DE BULUNDU " Haberine...
Veteriner beyin ellerine sağlık. Böyle güzel doğaya sahip düzce ilimizde böyle güzel hayvanları tedavi edip onları doğal yaşamlarına tekrar geri kazandırmak her vatandaşın doğal görevidir. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Hakkı - 29.11.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,33

  " NASIL BİR BELEDİYE BAŞKANI? " Yazısına...
Yazarın saydıklarını yapacak kişi neden yokmuş. Sayılanları yapmak neden yıllar alsın. Şu anda görev yapan başkan birçoklarını yapıyor zaten. Teknik ilerledi artık. Anlayış değişsin yeter. Planlı bir çalışma yapılırsa kısa süre içinde o sayılanların hepsi yapılır. Başkanlık için kimse ömrünü vermesin zaten onu isteyen de yok. Bir dönem başkanlık yapsın yeter diyor sayın yazar. Kendisine güvenen yapsın başkanlığı. Yazar da onu yazmış. Tanıdığınız böyle biri var mı diye soruyorsunuz yazara? Analar neler doğurmuş neden olmasın ki. Yazar bir anlayış koymuş ortaya.
İsminiz - 29.11.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,64

  " BU YOL YA YAPILACAK,YA YAPILACAK " Haberine...
bu yol için cok beklersiniz bir yerin gelişmeşi oranın yolu ile olur düzce uyuyor komşu iller çalişiyor
ahmet - 28.11.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,47

  " BU YOL YA YAPILACAK,YA YAPILACAK " Haberine...
Sayın Başkan sokaktaki vatandaş bile biliyorki, Koskoca Başbakanın bizzat Yığılca halkına söz verdiği yol sonrası, Vekiller çağın gerekliliğine uygun en iyi yolu, Duble bölünmüş yol projesini çizdirip Bakanın önüne koymalıydılar. Yoksa başlanmış yolda iyileştirme, yok viraj azaltma yok bakanla viyadük görüşme olmaz, yani Proje konuşur..Günümüz Türtkiyesinde bir İlin ilçesiyle bağlantı yolu, yeni hiçbir proje yoktur, bölünmüş duble olmıyan..Bolunun ilçesi Mudurnu, Göynük, Akyazı arası 40 metre kamulaştırma yapıldı bilginize.. Yazık Yığılcaya, Düzceye..
Kıyas - 28.11.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,83

  " Ogün Danış anısına…! " Yazısına...
Çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin için Anıl'cım ! Rahmetliyi tanıma imkanım hiç olmadı ama böyle bir etkinliğe vesile olduğu için Allah ondan razı olsun ! İnşallah sen de ara ara bizlere katılırsın ! Özlettin kendini...
Harun Agah Altay - 28.11.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,22

  " GÜNÜN ADAMI: Celal Erbay " Haberine...
DÜZCE Eski Milletvekilimiz Prof. Dr. Celal Erbay hocamıza yeni görevinde de üstün başarılar dilerim. Kendisine cenabı Allah sağlık ve afiyetler versin.
Ahmet Destereci - BOLU - 28.11.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,09

  " Ogün Danış anısına…! " Yazısına...
Böyle bir etkinlik oluşumu içerisinde bulunan ve bu oluşum içerisinde yer alan herkese teşekkür ediyorum. Kısa olarak bir cümle yetmesede; Ogün Abim bana fotoğraf ve fotoğrafa dair herşeyi öğreten bir hoca, abi, herşeydi. Böyle güzel bir yazı için değerli kalemimiz Harun Agah Altay'a teşekkür ederim.
Mehmet Anıl Özer - 27.11.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,54

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8